top of page

Romantyczne cztery kąty. Jak zorganizować idealne Walentynki we własnym mieszkaniu?

Jeżeli twoja druga połówka nie przepada za randkami w wykwintnych restauracjach, a perspektywa seansu w zatłoczonej sali kinowej napawa cię niechęcią, to pomyśl o zorganizowaniu Walentynek w domowym zaciszu. Poniżej znajdziesz kilka porad jak dopieścić wasze cztery kąty tak, aby powalić drugą połówkę na kolana.
DIABEŁ TKWI W SZCZEGÓŁACH

Romantyzm nieodzownie kojarzy się z czerwienią. Planując Walentynki we własnym mieszkaniu nie można zapomnieć o dodatkach w tym kolorze. Idealnie sprawdzą się usypane na podłodze ścieżki z płatków czerwonych róż. Warto postawić także na przyklejane karteczki. Zapisz na nich to co czujesz i umieść w widocznym miejscu - wzruszenie gwarantowane. Jeżeli planujesz podać wasze ulubione danie, warto zadbać o odświętne nakrycie także w czerwieni.

NAJCENNIEJSZE WSPOMNIENIA

W życiu piękne są tylko chwile - te spędzone z ukochaną osobą uwieczniamy na fotografiach. Walentynki to idealny moment, aby po nie sięgnąć. Warto przygotować pokaz zdjęć i wyświetlić go za pomocą projektora. Możesz też postawić na tradycyjnie wywołane zdjęcia. Umieszczone w oryginalnej ramce będą świetnym prezentem i cudowną ozdobą.

OLŚNIJ ŚWIATŁEM

Z romantyzmem także kojarzą się świece i ich delikatne światło oraz zapach. Jeżeli masz trochę wolnej przestrzeni, to stwórz ze zwykłych podgrzewaczywyjątkowy napis. Puść wodze fantazji i napisz coś od serca. Jako alternatywę możesz wybrać lampkę z czerwonym abażurem. Będzie dawać delikatne światło, dopełniając klimat w waszej sypialni.

DLA LEKKO SZALONYCH

Hitem tych Walentynek może okazać się lewitujący w powietrzu prezent. Nad ziemią utrzyma się dzięki balonowi wypełnionemu helem. Nie zda to egzaminu, gdy drugiej połówce kupisz wiertarkę lub zestaw garnków (nie polecamy). Jeżeli lubicie otaczać się zielenią, to zaskocz swoją Walentynkę nietypową doniczką z jej własną podobizną. Instrukcję, jak stworzyć takie cudo znajdziesz tutaj. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą mieszkań. Deweloper Osiedla Platinum w Grodzisku Mazowieckim czeka na Ciebie!

Commentaires


bottom of page